کاتالوگ نشون

چاپ کاتالوگ و بوروشور

چاپ بروشور و کاتالوگ.

چاپ بروشور و کاتالوگ، افسون‌کنندگی یک بروشور تمام رنگی، برای رانندگانی که اتومبیل رویاهایشان را در آن تماشا می‌کنند. و هیجان بچه‌ها از هدیه‌های بابانوئل، به هنگام ورق زدن کاتالوگ کریسمس، نمونه‌هایی از  تأثیرات بروشورها و کاتالوگ‌ها بر مشتریان احتمالی شماست. این ابزارها به افرادی، که در کار تبلیغ کالاهای شما هستند. کمک می‌کنند.تا بر اعتبار و محبوبیت بَرند بیفزایند و مشتریان احتمالی را متقاعد کنند. که آن قدم آخر را بردارند و کالای شما را بخرند.

«بروشور» چیست؟ «کاتالوگ» کدام است؟

نشون کاتالوگ

چاپ فوری کاتالوگ و بروشور

ابزارهای ارتباطی بازاریابی، به مشتریان در مورد بَرند، مورد نظر اطلاعات لازم را می‌دهند، فواید آن را شرح می‌دهند، آن را با سایر بَرندها و محصولات مقایسه می‌کنند، موجب محبوبیت بَرند می‌شوند، و آن را به فروش می‌رسانند.

بروشور، کاتالوگ و سایر تولیدات چاپی، نقش مهمی در انتقال اطلاعات، ایجاد ذهنیت، آموزش، ایجاد رابطه، اشتیاق، علاقه و فروش دارند.

بروشور و کاتالوگ، در طول سالیان و بسته به پیام مورد نظر، شکل خود را پیدا کرده‌اند. این «شکل» شامل قطع، تعداد صفحات، کیفیت کاغذ، کیفیت و سبک عکاسی، اصول طراحی گرافیک و سبک و لحن متن تبلیغاتی است.

خریداران بلافاصله تشخیص می‌دهند، که چه نوع بروشور یا کاتالوگی در دست دارند: آیا در مورد یک کلکسیون آثار هنری است، از دیزاین یک مجموعه‌ی جدید ظروف و وسایل آشپزخانه صحبت می‌کند، شرح کلی و ساده‌ای درباره‌ی محصولاتی است. که در فروشگاهی به فروش گذاشته شده، معرفی لوکس و پر زرق و برق یک اتومبیل جدید است،…

تفاوت در نحوه‌ی ارائه است.

ما می‌توانیم کاتالوگ و بروشور را از نحوه‌ی محتویاتشان، از یکدیگر تشخیص دهیم.کاتالوگ نشون

یک «کاتالوگ»، محصولات خود را به صورت رئالیستی و واقع‌نما، با جزئیات کامل و بدون تصویر ذهنی را بَرند ارائه می‌کند. محصولات مثل میوه‌ها،در یک میوه فروشی نمایش داده می‌شوند. براق، تازه، که به زیبایی چیده شده‌اند، همراه با برچسب قیمت، وزن، کُد و اغلب (شهر یا کشور) مبدأ، و دست آخر آماده برای خرید. یک «بروشور»، محصولات را در متن بَرند و با بیان تمامی ارزش‌های بَرند، به خواننده معرفی می‌کند. محصولات جزئی از تصورات ذهنی بَرند هستند. بروشور، مثل ویترین یک فروشگاه بزرگ در فصل خرید کریسمس است.که به شیوه‌ای وسوسه‌انگیز، مشترین را ترغیب به دیدار از فروشگاه و خرید می‌کند.

سفارش تلفنی

واقعا از شما به خاطر خدمات خوبتون متشکرم

از زحمات شما متشکرم و سرعت مثال زدنی دارید .